خرید یوزر رند و کوتاه اینستاگرام

خیلی از شما داخل اینستاگرام پیج هایی را مشاهده کرده اید که یوزرشان رند بوده مانند erfanmiladtohiiman متاسفانه وقتی اینستاگرام ساخته شده است افرادی این یوزرها را گرفته اند و خیلی وقت است که آفلاین هستند از همین رو تیم پشتیبانی ما میتواند این یوزر ها را از طریق متدهایی خریداری کند و شما میتوانید با خرید یوزر رند و کوتاه اینستاگرام جذابیت پیج خود را بالا ببرید.

یوزرنیم رند و کوتاه اینستاگرام چه کاربردی برای پیج تجاری دارد؟

برای مثال اگر پیج تجاری دارید میتوانید برند خود را از برند های دیگر به نشان برتریه داشتن نام تجاری کوتاه به چشم تر در بیاورید چنانکه شما تجارت وسیعی داشته باشید با داشتن یوزرنیم رند و کوتاه اینستاگرام میتوانید تیک آبی اینستاگرام هم بگیرید چون اینستاگرام قادر به شناسایی ارزش بالای یوزرنیم شما بوده و از همین رو خواهان این موضوع می باشد که صفحه رسمی شما دارای تیک آبی باشد.

آیا یوزر رند اینستاگرام فقط برای بیزینس و تجارت می باشد و برای پیج شخصی کاربردی ندارد؟

اگر پیج شخصی دارید با داشتن یوزر رند و کوتاه اینستاگرام میتوانید با افراد مشهور ارتباط برقرار کنید چون افرادی که مشهور هستند از ارزش بسیار بالای یوزر رند و کوتاه خبردار هستند به همین دلیل خواهان برقراری ارتباط با شما خواهند بود.

چگونه با خرید و فروش یوزرنیم درآمدزایی کنیم؟

از آنجا که خرید و فروش یوزر اینستاگرام بیزینس بسیار سخت و پردرآمدزایی می باشد و جز ورتا هیچ شرکت دیگری توانایی گرفتن یوزر رند را ندارد شما میتوانید نمایندگی فروش یوزر را از ما گرفته و کسب درآمد کنید.

برای خرید یا دریافت نمایندگی رو این قسمت کلیک کنید.